Передплата

Шановні друзі, колеги! Нагадуємо, що Ви ще можете передплатити науково-теоретичний журнал "Слово і Час" на 2023 рік у відділеннях "Укрпошти" або ж на сайті ДП "Преса".

Iнститут лiтератури iм. Т. Г. Шевченка НАН України

Індекс 74423

Перше півріччя

Лiтературознавство, критика, iсторiя і теорiя лiтератури

Контакти редакції: тел.(044) 279-24-56

Обсяг реклами: Без реклами

Доставка: Україна, зарубіжжя

Періодичність виходу: 6 разів на рік

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Вартість передплати на мінімальний термін: 150 грн.


Доставка та оплата

  1. Вартість послуги “приймання передплати” включається в загальну вартість, згідно з затвердженими тарифами, залежно від того, на скільки місяців оформлено передплату.
  2. Оплату можна здійснити роздрукувавши рахунок-фактуру та оплативши його в банку або використавши платіжну картку в режимі on-line.
  3. Доставка друкованих видань в межах України здійснюється за картковою системою експедирування - з вкладанням видання в абонементну скриньку  або за адресною системою експедирування – з видачею бандеролей з періодичними виданнями  у відділеннях зв’язку.
  4. Доставка видань України за межі України здійснюється виключно за адресною системою експедирування - з пересиланням бандеролями на адресу передплатника. Для виключення помилок при доставці просимо надавати повну і точну поштову адресу отримувача.
  5. Доставка електронних видань здійснюється електронною поштою або  шляхом on-line-доступу. При замовленні електронних видань обов’язково зазначайте адресу електронної пошти!